فروش دستمال کاغذی
خانه / دستمال کاغذی تنو / حراج دستمال کاغذی تنو به صورت کامیونی

حراج دستمال کاغذی تنو به صورت کامیونی

حراج دستمال کاغذی تنو به صورت کامیونی و خاوری در تمام نقاط کشور صورت می گیرد. برای دریافت آخرین لیست قیمت محصولات شرکت پارس حیات (Teno) می توانید از سایت بازدید کرده و یا در کانال تلگرامی مجموعه عضو باشید.

حراج دستمال کاغذی تنو

حراج دستمال کاغذی تنو

دستمال کاغذی تنو امروزه یکی برترین برند های کشور است که تقریبا در همه نقاط نماینده و فروشگاه دارد. برندسازی درست و اصولی و شبکه تبلیغاتی مناسب را می توان از فاکتورهای اساسی در موفقیت این شرکت دانست.

در حال حاضر تعدادی از پخش های بزرگ می توانند بار را در حجم های تریلی خرید کرده و سپس به صورت کامیونی بفروشند. حراج دستمال کاغذی تنو به این طریق سود خوبی دارد به شرطی که پیش شرکت معتبر و شناخته شده باشید. وگرنه شرکت به هرکسی به این سادگی بار نمی دهد.

حراج دستمال کاغذی تنو

دستمال کاغذی اقتصادی تنو

خیلی ها اعتقاد دارند که دستمال کاغذی تنو پول برند خود را می گیرد و آن کیفیت لازم را ندارد. در حالی که کارشناسان اظهار می کنند کیفیت دستمال کاغذی تنو از جمله معدود مارک های برتر ایران است. در ضمن باید گفت دستمال کاغذی اقتصادی تنو هم جدیدا وارد بازار شده که قیمت خیلی مناسبی دارد. این مدل دستمال کاغذی به صورت نایلونی بوده و در اندازه ۵۰۰ برگ به فروش می رسد.

حراج دستمال کاغذی تنو

قیمت دستمال کاغذی ارزان تنو

برای دریافت قیمت دستمال کاغذی ارزان تنو می بایست یک راه مطمئن  و دائمی داشته باشید تا همیشه از آخرین اخبار و اطلاعات آگاه شوید. به این صورت می توانید در بازار پر رقابت حراج دستمال کاغذی تنو سودهای خوبی کسب کنید و به اصطلاح بازاری ها بار خود را ببندید. همچنین در بعضی از ایام سال شرکت تنو برای عمده فروشی دستمال کاغذی فروش ویژه و حراج برگزار می کند که می توانید با تخفیف های خوب محصولات مختلف سلولزی را دریافت کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی اکبر محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129622384

مطلب پیشنهادی

فروش دستمال کاغذی تنو

فروش دستمال کاغذی تنو به قیمت کارخانه

فروش دستمال کاغذی تنو به حدود سال ۱۳۹۰ بر می گردد. در این سال شرکت …