فروش دستمال کاغذی
خانه / شیکاراد / آخرین لیست قیمت دستمال کاغذی مینا

آخرین لیست قیمت دستمال کاغذی مینا

آخرین لیست قیمت دستمال کاغذی مینا را می توانید در این مقاله ببینید و سپس با چشمانی باز و آگاهی کامل اقدام به خرید عمده دستمال کاغذی کنید. این لیست قیمت کاملا به روز بوده و قیمت های آن معتبر است.

قیمت دستمال کاغذی مینا

دستمال کاغذی ارزان مینا

استفاده از دستمال کاغذی امروزه به قدری متداول شده است که نبود آن در جایی مثلا در اداره یا رستورانی کاملا حس می شود. همچنین به دلیل آن که مصرف آن خیلی بالاست پیشنهاد می شود تا از ارزانترین مدل ها استفاده شود. دستمال کاغذی ارزان مینا می تواند علاوه بر رفع نیازهای روزانه؛ هزینه های جاری یک مرکز مانند تالار عروسی یا شرکت های خصوصی را هم کاهش بدهد. به طور کلی مزایای این برند به شرح زیر است:

  • تنوع بالای محصولات
  • قیمت ارزان
  • کیفیت متعادل و نسبتا مناسب
  • تیشوی باکیفیت
  • ارسال سریع
  • عدم محدودیت نمایندگی

قیمت دستمال کاغذی مینا

قیمت دستمال کاغذی مینا

لیست قیمت دستمال کاغذی مینا که آخرین بار در ۱۱/۱۲/۱۳۹۷ به روز رسانی شده  است در زیر قابل مشاهده و نیز دانلود است. لازم به ذکر است که همواره می توانید آخرین لیست قیمت از برندهای معتبر دستمال کاغذی را در تماس با کارشناسان ما دریافت کنید. قیمت های زیر به ریال و برای یک بسته است.

قیمت دستمال کاغذی مینا

این قیمت ها برای عمده فروشی دستمال کاغذی یک ۱۱ درصد تخفیف برای نقدی و یک ۳ درصد تخفیف برای خرید حجمی خاور دارد. برای ثبت سفارش های بالاتر می توانید با مدیر فروش مجموعه در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی اکبر محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129622384

مطلب پیشنهادی

پخش دستمال کاغذی در اهواز

پخش کلی دستمال کاغذی در اهواز

پخش دستمال کاغذی در اهواز و استان خوزستان و نیز استان های همجوار با آن …