مجموعه شیکاراد شما را به خرید بهترین محصولات سلولوزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت دستمال کاغذی وایت سافت به صورت عمده از کارخانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

شرکت دستمال کاغذی پارس حیاتقیمت دستمال کاغذیدستمال کاغذی وایت سافت
دستمال کاغذی وایت سافت

قیمت دستمال کاغذی وایت سافت به صورت عمده از درب کارخانه ارزانتر از دلالان و واسطه هاست. به همین دلیل بیشتر کسانی که در کار خرید و فروش دستمال کاغذی به صورت عمده هستند سعی می کنند از این طریق خرید کنند.

شرکت دستمال کاغذی پارس حیات

شرکت دستمال کاغذی پارس حیات را می توان یکی از بزرگترین تولید کنندگان دستمال در ایران دانست. در گذشته این شرکت با برند تنو کار خود را عرضه کرد. اما با گذشت زمان و ایجاد ساختارهای منظم فروش توانایی این شرکت افزایش پیدا کرده و برند پاپیا را هم به بازار عرضه کرد. برند نلکس را هم می توان از جمله برندهای موفق این شرکت نام برد.

دستمال کاغذی توالت تنو

اما اکنون با گذشت زمان شرکت پارس حیات برند وایت سافت را به بازار عرضه کرده که قصد دارد بخش بزرگی از بازار سلولزی ایران را در اختیار خود بگیرد. به همین دلیل هم عرضه این مدل از دستمال به صورت گسترده در بازار شروع شده است.

قیمت دستمال کاغذی

قیمت دستمال کاغذی تنو، پاپیا، نلکس و وایت سافت را می توانید به صورت مستقیم از درب کارخانه تهیه کنید. هر چند که این شرکت در مورد برندهای تنو و پاپیا در شهرهای مختلف نمایندگی دارد و به صورت مویرگی پخش می کند. اما برند وایت سافت را می توانید به صورت مستقیم و با قیمت ارزان تر تهیه کنید.

دستمال کاغذی وایت سافت

دستمال کاغذی وایت سافت

دستمال کاغذی وایت سافت با وجود اینکه کیفیت خیلی خوبی دارد اما قیمت آن بسیار پایین تر از نمونه های موجود در بازار است که این عامل می تواند در تاثیرگذاری آن در بازار اضافه کند. در حال حاضر انواع مختلفی از این دستمال کاغذی از جمله 200 برگ و 300 برگ، دو قلو و چهار قلو و دستمال کاغذی حوله در بازار وجود دارد. سلیقه خانواده ها نسبت به گذشته تغییر پیدا کرده و بیشتر به سمت کالاهای ارزان است. به همین دلیل برند وایت سافت را می توان از نمونه های موفق ارزیابی کرد.

خانم رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شیکاراد شما را به خرید بهترین محصولات سلولوزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید