فروش دستمال کاغذی
خانه / دستمال کاغذی مرحبا / لیست قیمت دستمال کاغذی مرحبا درب کارخانه

لیست قیمت دستمال کاغذی مرحبا درب کارخانه

قیمت دستمال کاغذی مرحبا ۲۰۰ برگ و ۳۰۰ برگ دولایه برای مصرف کننده به ترتیب ۴۴۰۰ و ۶۷۰۰ تومان است. لیست قیمت دستمال کاغذی مرحبا در شهریور ماه دو بار دچار تغییر شد و هر بار حدود ۳۰ درصد گران تر شد. البته قیمت نمایندگی و همکار کمتر از این است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت.

شرکت دستمال کاغذی مرحبا

نام شرکت تولید کننده دستمال کاغذی مرحبا در واقع نیمه شعبان است. این شرکت توانسته با استفاده از تیشوی ایرانی در تولید قیمت دستمال کاغذی مرحبا را پایین نگه دارد. همچینین این امر باعث می شود تا کارگران ایرانی بیشتر به کار گرفته شوند و در این شرایط گرانی دلار از خروج ارز هم جلوگیری می کند.

قیمت دستمال کاغذی مرحبا

شرکت نیمه شعبان علاوه بر دستمال کاغذی مرحبا برندهای بیتا و مینا را هم تولید می کند که در مجموع ارزان ترین برند همان مرحبا است.

مقایسه قیمت دستمال کاغذی مرحبا و بیتا و مینا

دستمال کاغذی بیتا از تیشوی خارجی استفاده می کند و کیفیت خیلی بالایی دارد. حتی مارک بیتا رقیب برندهای بزرگ دستمال کاغذی مانند تنو و سافتلن و پاپیا هست. به همین دلیل نسبت به مرحبا و مینا قیمت بالاتری دارد. همان ضرب المثل قدیمی که هر کسی به اندازه پولش آش می خورد در این جا هم صادق است. البته توجه داشته باشید که قیمت دستمال کاغذی تنو اخیرا افزایش زیادی داشته است.

در سمت مقابل دستمال کاغذی مرحبا بیشتر به قیمت توجه داشته و با استفاده از بسته بندی های به صرفه و اقتصادی سعی دارد تا قیمت پایین تری ارائه دهد. به خصوص در این بازار که هر روز اجناس گران تر می شود قیمت دستمال کاغذی مرحبا یک امتیاز ویژه برای آن است.

قیمت دستمال کاغذی مرحبا

دستمال کاغذی مینا هم در بین این دو قرار می گیرد در واقع یک تعادل خوبی از قیمت و کیفیت ایجاد کرده است. شرکت نیمه شعبان با کمک این سه مارک و محصولات متنوع در هر برند توانسته تمام بازار هدف را تحت پوشش قرار دهد.

دانلود لیست قیمت دستمال کاغذی مرحبا

با توجه به این که در این شرایط بازار قیمت ها هر دو هفته در حال تغییر هستند بهتر است که قبل از واریز هر وجهی به حساب تامین کننده در همان لحظه قیمت را با او تمام کنید تا بعدا دچار مشکل نشوید.

شما می توانید لیست قیمت دستمال کاغذی مرحبا مربوط به ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ را از طریق دکمه زیر دریافت کنید. این لیست قیمت یکسری درصد تخفیف هم دارد که می توانید در تماس با کارشناسان آن ها را جویا شوید.

دانلود لیست محصولات مرحبا
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی اکبر محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129622384

مطلب پیشنهادی

فروش دستمال کاغذی مرحبا

فروش دستمال کاغذی مرحبا در بازار

فروش دستمال کاغذی مرحبا در بازار بسیار گسترده بوده که برای خرید آسان مشتریان سامانه …