فروش دستمال کاغذی
خانه / دستمال کاغذی جعبه ای / ارزانترین دستمال کاغذی عمده جعبه ای در ایران

ارزانترین دستمال کاغذی عمده جعبه ای در ایران

ارزانترین دستمال کاغذی جعبه ای به صورت عمده در تعداد ۱۰۰ برگ، ۲۰۰ برگ و ۳۰۰ برگ به فروش می رسد. البته در بازار ایران امکان سفارش دادن تعداد بالاتر مثلا ۹۰۰ برگ یا حتی ۱۲۰۰ برگ هم وجود دارد. اما این تعداد دستمال کاغذی چندان مرسوم نیست و بیشتر مشتریان تعداد پایین را بیشتر می پسندند.

انواع ارزانترین دستمال کاغذی

به جرات می توان گفت که ارزانترین دستمال کاغذی های شرکتی آن هایی هستند که به صورت پخش دستمال کاغذی فله ای و کیلویی به بازار عرضه می شوند. اما از آن جا که وزارت بهداشت به این مسئله تا حدودی حساس است شرکت های دستمال کاغذی معمولا ارزانترین دستمال کاغذی های خود را به صورت جعبه ای هم عرضه می کنند.

ارزانترین دستمال کاغذی

انواع محصولات بهداشتی سلولزی از جمله دستمال کاغذی یکسری استانداردهایی را باید رعایت کنند تا بتوانند گواهی های لازم برای تولید را بگیرند و به همین دلیل هم اجازه ندارد که به صورت فله ای دستمال کاغذی را عرضه کنند. هر چند که برخی از شرکت ها این کار را انجام می دهند. ولی آن ها هم این بار را زیاد در انبار خود نگه نمی دارند.

دستمال کاغذی جعبه ای عمده

برای این که بتوانید ارزانترین دستمال کاغذی را با قیمت خوبی خرید کنید حتما بهتر است که به شکل عمده و با حجم های بالا خرید کنید. مثلا امروزه شرکت های زیادی هستند که در این شرایط بازار در حال ورشکستگی هستند و حاضر هستند با قیمت های پایین تر از بازار محصولات خود را عرضه می کنند.

اصطلاحا این تولیدکننده ها در بین بازاری ها شکار نامیده می شوند. همچینین در صورتی که حجم خرید خاور باشد خیلی از شرکت های بزرگ هزینه حمل را خودشان تقبل می کنند. به هر حال دیگر زمانی که تامین کننده پادشاه بود گذشته و با افت قیمت دلار مجددا توپ در زمین مشتری و تاجر است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی اکبر محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129622384

مطلب پیشنهادی

دستمال کاغذی جعبه ای

کارخانه تولید انواع دستمال کاغذی جعبه ای سفارشی نانسی

تولید انواع دستمال کاغذی که توسط مشتری سفارشی سازی شده کارخانه های بزرگ دستمال کاغذی …