مجموعه شیکاراد شما را به خرید بهترین محصولات سلولوزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

دستمال کاغذی اقتصادی ارزان درب کارخانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

دستمال کاغذی اقتصادی ارزان چیست؟عرضه مستقیم دستمال کاغذی
دستمال کاغذی اقتصادی ارزان

دستمال کاغذی اقتصادی ارزان را می توانید درب کارخانه تحویل بگیرید. فرقی نمی کند که کدام شهر باشید. در صورتی که تمایل به خرید دستمال کاغذی اقتصادی داشته باشید به سادگی می توانید از این فرصت استفاده کرده و برای ایجاد یک شبکه منظم در شهر خود استفاده کنید. ضمنا بهتر است بدانید که بسیاری از کارخانه ها به شکل زیرزمینی فعالیت می کنند و در صورتی که با آن ها کار می کنید ممکن است با شما برخورد قانونی شود.

دستمال کاغذی اقتصادی ارزان

دستمال کاغذی اقتصادی ارزان چیست؟

در دنیای بیرون از ایران برای افزایش ثروت دو راه وجود دارد. یکی این که افراد بیشتر و سخت تر کار کنند و پول بیشتری به دست آورند و دومی این که هزینه های زندگی خود را کاهش دهند. اما به طور معمول در زمانی که درآمد مردم ما کمتر می شود فقط یک راه می شناسند و آن هم صرفه جویی کردن در هزینه های زندگی است. به همین دلیل هم دقیقا در همین زمان ها تقاضا برای دستمال کاغذی اقتصادی ارزان بیشتر می شود.

این مدل دستمال کاغذی معمولا بدون مارک معتبر و برند معروفی است. اما همان کیفیت را ارائه می دهد. بسیاری از مردم دستمال کاغذی فلکسی 10 عددی را به عنوان اقتصادی در نظر می گیرند.

در شهرهای فاقد نمایندگی معمولا ارسال بار به صورت مستقیم از کارخانه است و مشتری هیچ دغدغه ای بابت قیمت ندارد.

دستمال کاغذی اقتصادی ارزان

عرضه مستقیم دستمال کاغذی

بسیاری از شرکت های معروفی که می شناسید مانند تنو، پاپیا، بیتا، سافتلن و غیره یک ساختار نمایندگی منظم و مرتبی دارند و به هیچ کس جز نماینده های خود ارسال مستقیم بار ندارند. اما از آن جا که شرکت های کوچک همواره مشکل فروش دارند و دستمال کاغذی اقتصادی ارزان روی دستشان می ماند خیلی راحت قبول می کنند که با کمترین قیمت اجناس خود را به مشتری بفروشند. همچنین پخش دستمال کاغذی کیلویی هم سود بسیار خوبی دارد.

برای شهرستان های کوچک در این جا یک ظرفیت خیلی خوبی وجود دارد که با حاشیه سود مناسب محصولات آن ها را به دست مصرف کننده برسانند.

 

خانم رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه شیکاراد شما را به خرید بهترین محصولات سلولوزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید